Cennik Zwiedzania
Podziemna trasa

Grupy powyżej 14 os. proszone są o rezerwowanie wejścia na konkretną godzinę. Kontakt pod numerem: +48 570778078 w godzinach funkcjonowania obiektu.

DZIECI PONIŻEJ 6 ROKU ŻYCIA ZGODNIE Z NASZYM REGULAMINEM NIE ZWIEDZAJĄ PODZIEMNEJ TRASY.

Cennik – koszt liczony od jednej osoby lub usługi w zależności od rodzaju usługi.

Koszt biletu dla grupy może być niższy – kliknij tutaj w celu przeniesienia do zakładki „Zwiedzanie grupowe” i zapoznania się z warunkami.

Więcej informacji w godzinach funkcjonowania obiektu pod numerem: +48 570778078

 
Cennik 
Osoba dorosła28,00 zł/os.
Dziecko*/Senior*/Niepełnosprawni*24,00 zł/os.
Zwiedzanie indywidualne**220,00zł
Warsztaty Małego Geologa15,00-
40,00 zł
Warsztaty Z Młotkiem W Terenie80,00 zł/os.
Wynajęcie przewodnika na szlak historii górnictwa Gór Izerskich z transferem z powrotem na nasz parking400,00 zł
Zwiedzanie nocne z duchami45,00 zł/os.
Zwiedzanie tylko sali ekspozycyjnej***10,00-
12,00 zł/os.
Parking, jeśli ktoś nie korzysta z naszych płatnych usług ****20,00 zł/h

Na podziemną trasę wg. regulaminu wchodzą dzieci powyżej 6 roku życia.

*dzieci – osoby, które nie ukończyły 18 roku życia.
*seniorzy – osoby, które ukończyły 60 lat, ulgę przyznajemy także osobom niepełnosprawnym, które posiadają odpowiedni dokument.
(aby skorzystać ze zniżki, należy poinformować kasjera przed rozpoczęciem o wieku, osoby z granicy wieku liczą się z prośbą o okazanie dokumentu tożsamości)

** Wyższy komfort, turyści indywidualni mają przewodnika na wyłączność przez 45 minut zwiedzania. Chcą Państwo mieć pewność, że wejdziecie w 2 lub 4 osoby? Zapraszamy. Maksymalna wielkość grupy w tym układzie to 5 osób i to nie my dobieramy uczestników, tylko osoba rezerwująca takie wejście.

*** Małe dziecko, lęk przed ciasnym korytarzem, piesek w ekipie. Można wejść na część zwiedzania, posłuchać historii i wyjść, aby delektować się spokojem okolicy.

****Parking przy obiekcie jest nieduży i w momencie kiedy parkują na nim ludzie idący z pieskiem na spacer lub w góry – potrafi zabraknąć miejsca dla naszych klientów. Dlatego bezpłatnie parkują nasi goście podczas korzystania z naszych płatnych usług.

Na bilety indywidualne obowiązują również rabaty w związku z zakupem wejścia do naszych pozostałych obiektów po okazaniu dowodu zakupu wejściówki przed nabiciem biletu na trasę podziemną na paragon.

Ze względu na konieczność przejścia po schodach obiekt nie jest dostosowany do potrzeb osób poruszających się na wózkach lub korzystających z balkoników.

Kliknij tu by zapoznać się z regulaminem.