Śladami dawnego górnictwa

Koszt: 35 zł/os. lub 50 zł/os.

Wielkość grupy: 30 osób, min. 5 os.

Czas trwania: 3h

Piesza wędrówka Geościeżką na trasie Krobica-Przecznica. Obejmuje ona ok. 8 km. Po drodze występują niewielkie podejścia pod górę. Na trasie punkty widokowe, pozostałości po dawnych pracach górniczych w rejonie Gór Izerskich w postaci zawalonych szybów, sztolni, dawnych punktów umiejscowienia urządzeń hydrotechnicznych i wyciągowych niezbędnych w pracy górnika wieki temu wraz z tablicami informacyjnymi. Wymagane obuwie sportowe i odzież turystyczna.

Wędrówka nie zawiera zwiedzania Podziemnej Trasy. Po wycieczce oferujemy transport z powrotem do Kopalni. Jeżeli ktoś ma własny transport z Przecznicy, cena wynosi 35 zł/os., natomiast jeżeli korzysta z naszego transportu, cena to 50 zł/os. Przy tej opcji wymagana jest przedpłata. Uczestnicy wędrówki ubezpieczają się we własnym zakresie.

Obowiązują zapisy pod numerem telefonu: +48570778078 w godzinach funkcjonowania obiektu lub mailowo na adres: biuro@podziemna-wieza.pl. W związku z ograniczoną ilością miejsc, prosimy jako potwierdzenie rezerwacji w ciągu 24 godzin uiścić opłatę za wstęp BLIKiem na numer telefonu: +48691346933, na konto lub w kasie obiektu. Dokonanie przedpłaty oferuje priorytet na liście rezerwacji miejsc, w przypadku jej braku przy dużym zainteresowaniu warsztatami rezerwacja może być nieuznana.

Góry Przewodnik Patrycja Werecka

Mbank 46 1140 2004 0000 3502 7693 7782

Tytuł: [Nazwa warsztatów] [data] [Nr telefonu klienta rezerwującego]

Tylko przedpłata na konto podlega zwrotowi. Paragon za przedpłatę zostanie wydany w dniu warsztatów. W przypadku rezygnacji z usługi drogą telefoniczną (sms) pod numerem: +48570778078 w okresie 24h przed jej rozpoczęciem płatność zostanie zwrócona na konto wpłacającego. Rezygnacja w okresie krótszym niż 24h przed rozpoczęciem usługi powoduje utracenie wpłaty (można odsprzedawać wykupione miejsca, należy jednak poinformować nas o zmianach w rezerwacji).