Nocne Zwiedzanie
Podziemna trasa

Grupy powyżej 14 os. proszone są o rezerwowanie wejścia na konkretną godzinę. Kontakt 570778078 (dzwonimy codziennie w godzinach 10-18)

Cennik – koszt biletu od jednej osoby.

 
Osoba dorosła22,00 zł/os.
Dziecko* /Senior*15,50 /17,50 zł/os.
Zwiedzanie indywidualne**154 zł
Wynajęcie przewodnika na szlak historią górnictwa z transferem z powrotem na nasz parking.275 zł
Zwiedzanie nocne z duchami 45,00 zł/os.
Zwiedzanie tylko sali ekspozycyjnej***11/8 zł/os
Parking, jeśli ktoś nie korzysta z naszych płatnych usług ****20 zł/h

Na podziemną trasę wg regulaminu wchodzą dzieci powyżej 6 roku życia.

Jeśli ktoś chce mieć gwarancję, że wejdzie o konkretnej godzinie, można dokonać rezerwacji indywidualnej.

Rezerwacje pod numerem telefonu +48 570778078

*dzieci – osoby, które nie ukończyły 18 roku życia.
*seniorzy – osoby, które ukończyły 60 lat
(aby skorzystać ze zniżki, należy poinformować kasjera przed rozpoczęciem o wieku, osoby z granicy wieku liczą się z prośbą o okazanie dokumentu tożsamości)

** Wyższy komfort, turyści indywidualni mają przewodnika na wyłączność przez 45 minut zwiedzania. Chcą Państwo mieć pewność, że wejdziecie w 2 lub 4 osoby? Zapraszamy. Maksymalna wielkość grupy w tym układzie 5 osób i to nie my dobieramy uczestników, tylko osoba rezerwująca takie wejście.

*** Małe dziecko, lęk przed ciasnym korytarzem, piesek w ekipie. Można wejść na część zwiedzania, posłuchać historii i wyjść, aby delektować się spokojem okolicy.

****Parking przy obiekcie jest nieduży i w momencie, kiedy parkują na nim ludzie, którzy idą sobie w góry, z pieskiem na spacer i nie dają nam zarobić, potrafi zabraknąć miejsca dla naszych klientów, a czynsz i podatek za ten teren zapłacić musimy… Dlatego bezpłatnie parkują nasi goście podczas korzystania z naszych płatnych usług.

Ze względu na konieczność przejścia po schodach obiekt nie jest dostosowany do potrzeb osób poruszających się na wózkach lub korzystających z balkoników.

Zapoznaj się z regulaminem.