Zwiedzanie nocne zupełnie inne niż dotychczas. Przewodnik jest tylko na początku Waszej drogi, później jest ciemność i różne odgłosy.

Jesteście Wy i kopalnia. Ale nie będziecie w niej sami…

Dziecko zaczynało pracę z ojcem i od niego uczyło się trudnego fachu przodkowego rębacza. Niestety kiedy nastąpił zawał, spadające kamienie nie omijały małego górnika.

Po dziś dzień można spotkać w krobickich podziemiach duchy. Czasem natraficie na małego chłopca, który ucieszy się z Waszego towarzystwa, a czasem usłyszycie stukot ciężkiej pracy. Niekiedy też żona górnika opowie Wam swoją historię, pełną tęsknoty do męża, który nigdy nie powrócił ze swojej ostatniej szychty.

To nie jest oferta dla tych, którzy boją się ciemności i uciekają przed duchami.

Wejdziemy do kopalni późnym wieczorem, kiedy duchy zaczynają snuć się w mrocznych tunelach starej kopalni.

Maksymalna wielkość grupy, która wchodzi o tej samej porze to 6 osób; większe ekipy dzielimy na mniejsze części i wprowadzamy do sztolni co 10 minut.

Obowiązują zapisy pod numerem telefonu: +48570778078 w godzinach funkcjonowania obiektu lub mailowo na adres: biuro@podziemna-wieza.pl. W związku z ograniczoną ilością miejsc, prosimy jako potwierdzenie rezerwacji w ciągu 24 godzin uiścić opłatę za wstęp BLIKiem na numer telefonu: +48691346933, na konto lub w kasie obiektu. Dokonanie przedpłaty oferuje priorytet na liście rezerwacji miejsc, w przypadku jej braku przy dużym zainteresowaniu warsztatami rezerwacja może być nieuznana.

Góry Przewodnik Patrycja Werecka
Mbank 46 1140 2004 0000 3502 7693 7782
Tytuł: [Nazwa warsztatów] [data] [Nr telefonu klienta rezerwującego]

Tylko przedpłata na konto podlega zwrotowi. Paragon za przedpłatę zostanie wydany w dniu warsztatów. W przypadku rezygnacji z usługi drogą telefoniczną (sms) pod numerem: +48570778078 w okresie 24h przed jej rozpoczęciem płatność zostanie zwrócona na konto wpłacającego. Rezygnacja w okresie krótszym niż 24h przed rozpoczęciem usługi powoduje utracenie wpłaty (można odsprzedawać wykupione miejsca, należy jednak poinformować nas o zmianach w rezerwacji).